Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Tiskové zprávy odesílejte ve tvaru

Manažer :

Název týmu:

Tiskovka:

Příklad:

vokysek123

1.FC Voky Team

V neděli náš tým nastupil...................Atd......:)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Expensive Blood Constraints and Nerve Disease

(AsarasseseTaiX, 8. 10. 2018 9:25)

Poids est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre determination bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-prix-fr-new-cart/

Blood Pressing : Blood require map

(APevavuppy, 30. 7. 2018 17:48)

Compression est comment calleux votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque culture votre coeur bat, il pompe le sang par de vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-en-ligne/

:D.....

(vokysek123, 18. 8. 2008 10:37)

Krupe!Smekám:)

Zúročí Brno náskok ze začátku ligy?

(Křup Céca, 16. 8. 2008 18:30)

Ani 5.kolo nerozhodlo!
Ve středu se vrátila juniorka ACAB Brno ZBROJOVKA z Arény FC České Kubice s prázdnou. 1 bod zde znamenal postup "do nikam" v naší prestižní soutěži LM.
Bohužel se tak nestalo a naše skupina je stále otevřená. Nezbývá než se soustředit na poslední zápas skupiny a možná i celé soutěže. Ve středu přivítáme na stadionu Za Lůžánky 1.tým tabulky Pogon FC s jejich manažerem Winculachem.
A my tu máme zástupce vedení domácího týmu p.Křupa.
Jak se připravujete na tento duel?
- Chtěli bychom se na domácí půdě předvést. Hrát pro diváky útočnej fotbal a neohlížet se na průběh tabulky. Rozhodně nebudeme betonovat a spoléhat se na "zlatej-postupovej" bod!
Takže chcete doma vyhrát?
- (smích)My chcem snad vyhrát každej zápas! A ona ta remíza v závěru také nemusí stačit.
Prozradíte nám předpokládanou sestavu?
- V sestavě ještě nemám jasno, budu ji řešit s trenérem týmu(Jiří Zdvyhnulmandle)těsně před zápasem. Ale určitě v ní nebudou chybět například Dostálek s Varhaníkem.
Máte vzkaz pro čtenáře tohoto plátku?
- (s těžkou ironií v hlase)Že vás to baví číst...

David nepodlehl Goliaši

(Křup Céca, 9. 8. 2008 22:36)

Ve středu hostilo Brno na své půdě tým AC Domažlice a výsledek?! 0:0
Při pohledu do tabulky a na nadpis tohoto "braku" by se každý mohl domnívat, že Brno se pasovalo do role favorita, ale opak je pravdou! Až podrobnější náhled do soupisek obou mužstev teprv napoví, kdo hrál jaké housle.
ID zápasu (4728818)
Domácí: 3-4-3 1-1 - Medřický - Borovička, Havlíček, Gąsiorowski - Mencl, Jeništa (C), Cíger, Demitra - Lacko, Kukučka, Šafařík
Hosté: 4-4-2 def. 2 - Kožený - Kundera, Kratochvíl, Šídlo, Louvar - Rozumek, Čechura (C), Hyský, Bedrný - Hajniš, Puchýř
Zatím co mladíčci z Brna zřejmě bujare oslavovali soupeřuv tým bohužel neměl mnoho důvodů k veselosti.
I když po všech stránkách přehrál mladíky z Brna gol vsítit nedokázal.
Snad tomu pomohlo domácí prostředí, snad houževnatost a možnost ukázání se novému trenérovi v lepším světle a snad jen špatná taktyka Domažlic, každopádně to nemění nic na tom, že vedení klubu je spokojeno s výsledkem i kdyby to byla třeba vůle boží!
A co dál? postup je stále nejasný! Ikdyž k němu je velmi Blízko. A postup-kam? blíží se konec sezóny a co dál? jaké bude pokračování v prestyžní soutěži? A co dál??? - na toto odpovědět neumím. Ženou se snad mí svěřenci někam, kde je nic nečeká?
a čte snad tento článek někdo? Navštěvujou to tu vůbec ostatní?

První zaváhání

(Křup Céca, 1. 8. 2008 23:01)

Ve středu náš tým ACAB Brno ZBROJOVKA prohrál s týmem Pogon FC 3:0. Kde se stala chyba?!
Dle mého názoru byl středeční zápas skvělým motivačním zápasem pro moji juniorku. V tomto duelu si moje juniorka mohla osahat dovednost zkušenějších protihráčů z vyšší soutěže a předvést se. Výsledek nemění nic na mé spokojenosti.(Je přijatelný) Při pohledu do tabulky mě sice trochu zchvátila obava o postup ze základní skupiny, ale snad bude můj náskok dostačující. Koneckonců rozhodující může být již příští zápas, kdy na našem plácku "Za Lužánky" hostíme poslední tým tabulky AC Domažlice. Pro tento duel vám předpokládanou sestavu z jistých důvodů nepředstavím.
Se slovy "Nic není ztraceno" bych chtěl tento "nudný" článek zakončit.
S pozdravem sportu zdar a fotbalu zvlášť
Křup
A nezapomínejte NIC NENÍ ZTRACENO!

GO GO GO GO GO GO!!!!!!!!

(vokysek123-1.FC Voky Team, 28. 7. 2008 8:56)

Ve středu chceme vyhrát děkuji::)

Jedem !!!

(Křup Céca, 25. 7. 2008 20:08)

Omlouvám se, že s takovým časovým odstupem se vyjadřuji k zápasu hraném před týdnem, ale jak se říká na severu "BO NENÍ ČAS" ! nečekané se stalo skutečností. Díky losu v nedělní lize jsem mohl nastavit A sestavu a ta nezklamala. nepovažuji to však za podvod, mladí hráli ligu kvůli zkušenostem, toho by využil každý! nicméně se soustřeďme na věci před náma. Již příští týden si moje juniorka okusí špil s "papírovým" lídrem skupiny a možná i celé soutěže. Což neznamená, že by jsme měli snad ňáký fedry, ba naopak se těšíme a všechny zvem na zápas, ve kterým se toho bude snad dít víc než v omýlaným zahajovacím utkání mezi Pogonem a Kubicou! A můj tip vyhraje BRNO!!! děkuji za námahu, kterou jste vynaložili k přečtení tohoto článku a doufám, že víte kde je hranice mezi fikcí a realitou
Křup

Hodnocení

(Ivanio9, 17. 7. 2008 8:42)

Snaha byla korunována 3 body!!!

Ve středu jsme nastoupili k druhému kolu LM s tím, že pokud nechceme hrát pouze šesté housle, musíme vyhrát.
V treninku se vše točilo kolem střelecké produktivity týmu a hlavně utočníků. V neděli jsme ještě prohráli na hřišti Sokol Ledce2:1. Protáhli jsme tak šňůru zapasů bez výhry na 6. Toto číslo zároveň ukazovalo počet utk. ve kterých nedali gol utočníci.
I proto v týmu vládne maximální spokojenost se třemi body a taky s tím, že se konečně trefil utočník:-)
Moc na tom nemění ani zranění mladého křídla, se kterým stejně trenér moc nepočítal.
Takže doufáme, že tato výhra nás nakopne a v příštím anglickém týdnu získáme maximální počet bodů. :-))

Roli favorita jsme na 100% splnili!!!

(vokysek123...1.FC Voky Team , 12. 7. 2008 14:42)

Ve středečním turnajovém utkání jsme nastoupili proti Francovce se 3 hráčema s á týmu takže se dalo očekávat že náš tým vyhraje s přehledem a získá 3 body..Hned na začátku jsme dali rychlí gol a vše nasvědčovalo tomu že to bude snadná výhra.Jenže o chvíli později Francovka vyrovnala a na lavičce nám všem zatrnulo.Potom následovalo šance a hned potom gol.Od te doby bylo utkání v naší režii.Výhra 4:1 je zasloužená!! Roli favorita jsme na 100% splnili!!! A proto od nás hráči dostali premie..Každý dostal 50 KČ na Párek v rohlíku a Hamburgra který si koupili ve stánku na místním stadionu.Vokysek123

hodnocení utkání

(Ivanio9, 12. 7. 2008 9:14)

Ivanio9

Otrokovice Reds

Ve středu náš tým nastoupil k utkání LM proti týmu TJ Cernic, do kterého jsme šli v roli mírného favorita(podle síly týmu), ale zároveň s vědomím téměř impotence našich útočníků. V lize máme problém se střílením branek, tak jsme očekávali, jak se s tím poperou mladí hráči, kteří v lize nedostávají tolik příležitostí. Výsledek byly vstřelené dvě branky, bohužel jsme tři obdrželi, takže nula bodů.
Je alarmující, že ani teď se neprosadili utočníci, což majitele klubu velmi znepokojuje a vytváří tlak na trenéra i mančaft. Páte místo v lize a teď prohra
v LM už je moc i na tak benevolentního šéfa, jakým beze sporu pan Bořuta je.
Nezbývá než doufat, že se utočníci konečně začnou prosazovat a navážeme na skvělé výsledky ze začátku sezony. V každém případě bylo po středeční porážce hodně dusno a už v neděli, kdy nás čeká těžky protivník Sokol Ledce budou muset hráči dokázat majiteli, že v tomto ambiciózním klubu nejsou jen z protekce a na okrasu.A ve středu se má tým Postrekov na co těšit, protože i v LM se mají soupeři Otr. Reds na co těšit:-)))

TIskova Konference

(Kaja pokor : Vlakari Skal, 11. 7. 2008 17:23)

Nas tym hral velice dobře bohuzel to nevyslo a z bruntalu si nevezeme ani bod .je to velika skoda uvidime další zapas kde chce bodovat

Rajský pohled pro mé oči

(Krup Ceca: ACAB Zbrojovka Brno, 9. 7. 2008 23:19)

Tak nějak by se dal nazvat momentální pohled na tabulku skupiny D! Je mně jasný,že už příští týden budu čelit tvrdému ataku na můj dosavadní post. Nicméně se na tento duel téším a doufám,né slibuju, že budu tvrdým protihráčem zkušenějším týmům!

Tisková zpráva

(vokysek123, 7. 7. 2008 7:25)

vokysek123
1.FC Voky Team

Ve Neděly 6.7.2008 náš tým nastupil k velmi těžkému utkání proti Superka Panama City. Nastupili jsme v sestavě : 3-5-2 off. 2-1 - Bak - Svalovec, Vepřek, Slivka - Dubec (C), Šulák, Slabý, Mocek, Martykán - Krbec, Racochejl a utkání jsme zvládly a výsledek 2:2 byl pro nás velmi dobrý a chceme celému mužstvu poděkovat a popřát hodně štěstí do dalších zápasů!!Také se nám zvedla síla týmu na 18.6.. vokysek123